מופע סוף

לרכיש כרטיסים
מופע סוף (הגדל)
שנה:
2017

להקת נוער נאבקת כדי להישאר מאוחדת ולהתחשב בכל החברים בה. שיר הפתיחה "הכל בסדר" מגלה סדקים באחדות הלהקה וכעת יש קושי להסתדר אחד עם השני. הריב חושף פנים שונות ותפיסות עולם שונות שלא עולות בקנה אחד עם השירים שהלהקה שרה. חלקם רוצים לפרק את הלהקה ואחדים מנסים להסביר את תפיסת עולמם כדי שיתחשבו בה בחירת התוכן לשירים.

 

אחד טוען שויטג' זה הסגנון השולט היום ומציע לחזור לתקופה בה "גברים היו גברים ונשים היו נשים". חברתו מטיחה בפניו שזו תפיסה מיושנת שמונעת ממאצ'ואיזם ואגו. היא הייתה רוצה שיתייחסו אליה בכבוד כי "דברים השתנו", היא רוצה שנביט קדימה ולא אחורה.

 

חברתה הטובה טוענת שהיא צבועה ושאם יש ריבים ומלחמות אז גם השירים צריכים להיות כאלה, על ריבים ומלחמות כי זה העולם האמיתי. היא חשפת חלק ממנה כשהיא שרה על העולם ה"מפורק" בו הם חיים לדעתה.

 

מצד שני עולה גדי שמבקש לפייס את כולם "אהבה זה כל הסיפור". קבוצת בנות טוענת שאין אהבה ושהכל זיוף אחד גדול ולהן אין בעיה עם זה כל עוד השירים של הלהקה יהיו כיפים וקליטים הן מוכנות להישאר "העיקר זה הלוק". אחד החכמים בקבוצה מעמת אותה עם העובדה שהיא לא שטוחה כפי שהיא מציגה ושגם היא מחפשת "משהו אמיתי" עם עומק, הוא מציע לה את עצמו ומצליח לזכות באהדה מקבוצת הבנים.

 

לבסוף מתעוררת הקבוצה הגדולה ביותר בתוך הלהקה, "השקטים". הם מבקשים שישמעו את קולם, הם טוענים שיש מקום לשונות בקבוצה, הם רוצים שיפסיקו להתייחס אליהם כחסרי קול ומבהירים יחד ש"יש לנו כח לשנות".

 

בסיום השיר הם מחליטים לנסות ולבצע שוב את שיר הפתיחה "הכל בסדר" ולהשתדל להגיש אותו יחד. הניסיון עולה יפה והם מרוצים מהתוצאה. הם מחליטים להישאר יחד ולהפוך את השונות בקבוצה לחוזק העיקרי שלה.

 

 

יוצרים ושחקניםהזמנת כרטיסים
 • ביצוע: להקת כרמלים

  מנהלת הלהקה: מאיה סיגל

  מאת ובבימוי: ערן טובול

  מחזה: עודד ליפשיץ

  הפקה מוסיקלית: נעם זלטין

  ניהול מוסיקלי: מירב זלטין

  כוריאוגרפיה: אפי אשכנזי

 • הזמנת כרטיסים