רו"ח שאול ד'אנג'לי

 

 

שאול נולד ב-1954 באיטליה ועלה לארץ ב 1959 ומאז הוא תושב חיפה. אב ל- 3 בנות וסב ל - 4 נכדים.

 

השכלה ושירות:

 

1972- בוגר ביה"ס הראלי

1972-1975 –קצין בחיל השריון

1976-1979- בוגר אוניברסיטת תל אביב בכלכלה וחשבונאות

1981- רו"ח מוסמך

2006-2010- מוסמך אוניברסיטת חיפה בציוויליזציות ימיות

 

 

פעילות עסקית -בשנים 2006-1989 שימש כשותף בכיר בארנסט אנד יאנג ולפני כן ארתור אנדרסן העולמית לרבות שותף מנהל בחיפה. טיפל בביקורת חברות מהגדולות במשק הנסחרות בארץ ובחו"ל, ובהן אלביט מערכות, רפא"ל בע"מ, חד מתכות, שמן תעשיות,מלת"א,נטויז'ן, אוניברסיטת חיפה, אורנים, מנדלסון, מילואות, סינרון, lumenis  ועוד, והיה אחראי על תכנון העבודה ותקצובה  כמו גם על הפעלת צוות עובדים של 30 איש. תפקידו חשף אותו לעבודה עם מנהלים, דירקטוריונים וועדים מנהלים בתאגידים גדולים ביותר תוך שיתוף פעולה עם מבקרים פנימיים וועדות ביקורת.

 

במסגרת התפקיד היה מנהל מחלקת הייטק וביוטק בחיפה ועסק בביקורת ומתן יעוץ לעסקים גדולים וקטנים בתחומי התמחות הנ''ל שכללו גם יעוץ עסקי ויעוץ מס. עבד עם המנהלים ובעלי השליטה הגדולים במשק, ייצג את חברותיהם ואת המשרד שלו, לרבות בהנפקות ציבוריות בארץ ובחו''ל. בשנים 2007-12 שימש יועץ לחברות בארץ ובחו''ל ומנהל פיתוח עסקי בטכנולוגיות עילית בעירית חיפה. כן שימש במשך שנה כמבקר פנימי וחבר הנהלה של רפא"ל בע"מ לבקשתו המיוחדת של אילן בירן, יו"ר הדירקטוריון דאז.שרת כדירקטור בחברות ציבוריות.

 

כיום שאול הוא חבר סגל של המרכז האקדמי כרמל בחיפה ומרצה בתחומים רלוונטיים למקצועו.

 

פעילות ציבורית (ללא שכר) - פעיל בכמה דירקטוריונים של תאגידים – יו"ר המרכז לקידום למידה כ- 8 שנים עד יוני 2014, תיאטרון חיפה כ- 8 שנים, עד היום ומוזיאון ינקו דאדא (בשני האחרונים יו''ר ועדת הכספים וגיוס משאבים). חבר בחבר הנאמנים ובוועד המנהל של אוניברסיטת חיפה מזה כ – 7 שנים, חבר בועדת ההיגוי, יו"ר ועדת הכספים וחבר בוועדת ההשקעות וגיוס המשאבים של האוניברסיטה. שימש כחבר הוועד המנהל ויו"ר וועדת הכספים של ביה''ס הריאלי העברי בחיפה בעת הבראתו לפני כ – 15 שנים במשך כ 6 שנים.

 

שימש נגיד הרוטרי בישראל (תפקיד ארגוני וביצועי רב היקף) בשנת 2013-14  ולפני כן כנשיא מועדון רוטרי חיפה.