אזור פרא מגונדר - מופע מחול

לרכיש כרטיסים
אזור פרא מגונדר - מופע מחול (הגדל)

אזור פרא מגונדר

DANCE ROCK OPERA

 

העלילה מתרחשת בתוך מטוס בו הרקדנים הם צוות המטוס, קהל הצופים הם הנוסעים, וביחד הם הופכים להיות חלק מהתכנית האמנותית של הטיסה וזוכים לחוות חוויה לא שגרתית ומעוררת.

 

זוהי יצירה אינטרטקסטואלית, המשלבת שירה מקורית השזורה כתרגום הריקוד בגוף הטקסט, ומציגה קונפליקט תמידי המתקיים בתוך סביבה בימתית חדשה ומסקרנת. תיאטרון חיפה נרגש לתת חסות ליוצרים מתחום המחול בתקווה ליצור מרחב ובית לרקדנים וכוריאוגרפים בעיר חיפה.

 

 

+++

 

היוצרים, טל ריינן ומירב כהן, עובדים בשיתוף פעולה כבר 10 שנים- מירב יצרה יצירות מחול רבות עבור פסטיבלים ותיאטראות בארץ ובחו״ל וטל הוא תסריטאי ובמאי קולנוע. זהו הפרויקט הראשון שבו איחדו כוחות לכדי יצירה משותפת: “את דרכנו התחלנו מתוך סקרנות ורצון ליצור ולהתפתח כאמנים שיוצרים מציאות ושפה חדשה, ומתוך הכוונה לקדם את המחול בעיר חיפה. חשוב לנו ליצור בית לרקדנים שיוכלו ללמוד, לרקוד ולהופיע בו. המטרה שלנו היא להביא פעילות משמעותית חדשה ומסקרנת של יצירת מחול בימתית ומקורית.שיתוף הפעולה עם תיאטרון חיפה הוא תהליך יצירה פורה, מרתק ומיוחד במינו עבורנו ואנו מתרגשים לחלוק עם הקהל את התוצאה על הבמה. אנו מודים לעיריית חיפה ותיאטרון חיפה שפתחו בפנינו את השער ליצור מחול חיפאי חדשני ועל הרצון לקדם את המחול בחיפה. ביחד אנחנו מגשימים חלום.”

 

 

 

מירב כהן הינה רקדנית מקצועית וכוריאוגרפית ילידת חיפה, זוכת פרס שרת התרבות והספורט ליוצרים לשנת 2015. עבודותיה הוצגו בפסטיבלים רבים בארץ ובחו”ל, ביניהם “וכשהבהמה חזרה” בביצוע עידו תדמור ו”באגים” בביצועה של רונה-לי שמעון. משנת 2009 פועלת בחממה למחול במרכז לתיאטרון של עכו ובשנת 2013 ייסדה את מסלול הלימודים “דיוקן האמן היוצר” של החממה ומאז מנהלת אותו.

 

טל ריינן הוא תסריטאי, במאי וצלם תושב חיפה. בעל תואר ראשון בקולנוע, תקשורת והוראה ממכללת סמינר הקיבוצים ותואר שני בתסריטאות מאוניברסיטת תל אביב. מרצה לצילום ועריכה בחוג לקולנוע ותקשורת ובחוג לתיאטרון ומחול בסמינר הקיבוצים. ריינן מצלם ועורך מופעים מתחומי המחול והתיאטרון, ביניהם את Beast- Bugs של מירב כהן עם עידו תדמור ורונה-לי שמעון.

 

 

בר ניווט לשוניות
יוצרים ושחקניםהזמנת כרטיסים
 • כוריאוגרפיה וכתיבת שירה: מירב כהן
  בימוי וכתיבת תסריט: טל ריינן

  תפאורה ותלבושות: אבישג גולדמן

  תאורה: אלי אשכנזי

  מוזיקה מקורית: ירון כהן

  מנהל חזרות: יוני סוטחי

  מפיקה: ורדית כהן
  רקדנים: לירון פלס, יעל אברבוך, תומר גיאת, עלמה לבנה

  עבור אל הלשונית הבאה

 • שם הצגהתאריךיוםשעהאולםהזמן כרטיס
  אזור פרא מגונדר - מופע מחול15/02/2018יום חמישי20:30במה 3הזמן עכשיו
  אזור פרא מגונדר - מופע מחול27/02/2018יום שלישי20:30במה 3הזמן עכשיו
  אזור פרא מגונדר - מופע מחול24/05/2018יום חמישי20:30במה 3הזמן עכשיו
  הזמנת כרטיסיםעבור אל הלשונית הבאה