ברסאנס - ערב אהבה ומוסיקה

לרכיש כרטיסים
ברסאנס - ערב אהבה ומוסיקה (הגדל)
ערב אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד

 

בין המתיקות של שארל אזנבור והטרגיות של אידית פיאף, ברסאנס נחשב תמיד לפגע רע. הוא העשב השוטה שהורס לכולם את החגיגה המנומסת. זה שמסביר מדוע גנבים טובים יותר משוטרים, למה נערות פשוטות עדיפות על גבירות מטופחות, ומה הופך את מוסד הנישואין לפשע נגד האנושות...

 

השירים המרגשים והחיים הסוערים של ג'ורג' ברסאנס, בערב שכולו אהבה ומוסיקה בביצועו של ג'יל בן-דוד. אהבת הנשים של ברסאנס, האהבה המיוחדת של הקהל העברי אליו, וכן גם הגעגועים ליוסי בנאי הגדול...

 

ג'יל בן דוד, שחקן ובמאי, שיחק בשנים האחרונות בשורה של תפקידים בתאטראות גשר, הבימה ובית ליסין, בסרטי קולנוע וסדרות טלוויזיה מובילים, ביניהם- פולישוק, זינזאנה, תיק סגור, יום האם, לחיות מחדש, ועוד. כבובנאי הוא מוכר לנו עוד ממוישה אופניק ב"רחוב סומסום" והחרצופים, ועד היום נחשב לבכיר בתחומו.

כילד שגדל בפריס, מלאו השירים של ברסאנס תפקיד חשוב בחייו. בערב המרגש הזה, הוא שר את שירי ברסאנס במקור הצרפתי והם מלווים בתרגומים שהכין קובי מידן, שגם כתב את הערב עם ג'יל בן דוד.

בואו לפגוש את מרגו שמתיישבת להיניק חתלתול ולא מבינה על מה מביטים כל גברברי הכפר. את האוהבים הצעירים שמתנשקים על הספסל מול מבטי הקנאה של האזרחים המהוגנים, ואת פנלופה, היושבת ומחכה לאודיסאוס של הפרברים.

בואו לפגוש את ברסנס. טרובדור צרפתי בן ימינו.

סיפור ושירה: ג'יל בן דוד
גיטרה: אלון מרכוס
כתיבה ותרגום: קובי מידן


"הפחד הגדול שלי הוא שאנשים יפסיקו להיות מיוחדים. מתוך לחץ חברתי, הם יתחילו להיות דומים יותר ויותר אחד לשני. בעיני, אין דבר נורא מזה" (ברסאנס בראיון בשנות ה-70)

בר ניווט לשוניות