חוג הידידים

 
 
בלב ליבה של העשייה התרבותית הענפה בעיר חיפה, המהווה מטרופולין של אירועי תרבות ואיכות, ניצב כבר שנים רבות התיאטרון העירוני הראשון בישראל- תיאטרון חיפה.

 

התיאטרון, שהפך מיד עם היווסדו לאחד הגופים האמנותיים החשובים והמרכזיים בישראל, נותר, למרות 'ותיקותו', תיאטרון מעודכן, צעיר ברוחו ורלוונטי מתמיד ונהנה מקהלי יעד שונים ומגוונים. החל מהקהל הוותיק ונאמן, דרך סטודנטים, צעירים ובני נוער וכלה בקטנטנים.

 

תיאטרון חיפה גאה להיות תיאטרון המקדם מחזאות ישראלית מקורית, תיאטרון שנותן במה ליצירות ביכורים של מיטב הכותבים בארץ, תיאטרון שמעורר סקרנות, התחדשות ועניין, וכן, מהווה מזה שנים דוגמא להגשמתו של דו- קיום בדמות שיתוף פעולה פורה בין שחקנים יהודים וערבים.

 

בשנים האחרונות מספר המנויים הכפיל את עצמו, הצגותינו נמכרות ומצליחות בכל רחבי הארץ, וכן, צוות התיאטרון - יוצרים ושחקנים - זוכים לעדנה ולהערכה מקצועית רבה מכל עבר.

 

בהיות התיאטרון מוסד תרבותי גדול ומרכזי, החלטנו כי לצד דגל העשייה האיכותית, עלינו להניף גם את דגל העשייה החברתית. היינו, העשרת חיי התרבות בחיפה בעזרת שורה ארוכה של מפעלי תרבות חינוכיים רבי השפעה, דוגמת: "הסופגטרון"- חגיגת ילדים בחנוכה הנותנת מענה שפוי לפעילויות תרבותיות לילדים במחירים השווים לכל נפש, פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים המסורתי המתקיים מידי שנה, זו השנה ה-28, קירוב תלמידי תיכון לתיאטרון תוך מיסוד הקשר עם מערכות החינוך בחיפה והסביבה על ידי פעילות חברתית וחינוכית, ובכלל, הנגשת החוויה התיאטרונית לכל קשת הקהלים, בכל הגילאים.

 

על מנת לעמוד במאמץ התרבותי- חברתי שנטלנו על עצמנו, החלטנו לגבש חוג ידידים לתיאטרון. קבוצה מובחרת של אנשים טובים ואכפתיים, ובהם מעצבי דעת קהל, שוחרי תרבות ואנשי עשייה – שתאפשר לתיאטרון שלנו להעצים את הפעילות התרבותית אמנותית המפוארת שלו, תתרום להרחבת מעגל המנויים, תחזק את מעמדו הציבורי ותאפשר לכולנו ליהנות מחיי תרבות עשירים ומגוונים.

 

 

 

להצטרפות לחוג הידידים ולפרטים נוספים:

דפנה נוף, מנהלת חוג הידידים

050-5717710

dafnan@ht1.co.il

 

 

 

גלריית אירועים